VERİLEN BÜTÜN SİPARİŞLER ADRESİNİZ 30 DAKİKA İLE 24 SAAT İÇERİSİNDE GÖNDERİMİ TAMAMLANMIŞ OLUR.
VERİLEN BÜTÜN SİPARİŞLER ADRESİNİZE 30 DAKİKA İLE 24 SAAT İÇERİSİNDE GÖNDERİMİ SAĞLANMIŞ OLUR.
VERİLEN BÜTÜN SİPARİŞLER ADRESİNİZE 30 DAKİKA İLE 24 SAAT İÇERİSİNDE GÖNDERİMİ SAĞLANMIŞ OLUR.
VERİLEN BÜTÜN SİPARİŞLER ADRESİNİZE 30 DAKİKA İLE 24 SAAT İÇERİSİNDE GÖNDERİMİ SAĞLANMIŞ OLUR.
 • Bütün Platformlarda Canlı Yayın İzleyici Tek Program

Bütün Platformlarda Canlı Yayın İzleyici Tek Program

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Ürün Kodu: Live
 • 500,00TL

garanti

Canlı Yayın Platformlarında Canlı Yayın İzleyici Programıdır Bütün Canlı Yayın Yapılan Sistemlerde Kullanabilirsiniz Sosyal Medya Platformları Dahil.

Kullanabileceğiniz Örnek Platformlar

Twitch, Dlive, Trovo live, NimoTv, Nonolive, Facebook Gaming, Youtube Live vb Gibi İnstagram, Facebook , Tiktok, Twitter, VK Bütün Platformlarda Kullanabilirsiniz.

Youtube Video İzlenme Sayısını ve 4.000 Saat İzlenme Sayısını Yükseltme Olarak Kullanabilirsiniz.

Program Çalışma Mantığı ve Nasıl Çalışır ?

 • Program Masaüstü Yazılımdır Proxy Sistemi İle Çalışmaktadır. ( Proxy Sağlamıyoruz PROXY SİZE AİTTİR ! ) 
 • Kullanacağınız Proxy Sistemi IP-PORT-LOGİN-PASS Şeklinde Olmalıdır.
 • Proxy Alımı ve Kullanımı Tamamen Size Aittir Türk IP veya Yabancı IP Proxy Alarak Kullanabilirsiniz.
 • Program  Sisteme Kaydettiğiniz Proxyleri Farklı IP Üzerinden Choreme Tarayıcısı Açarak İzlenme Sayınızı Yükseltir.
 • Hangi Platform Üzerinde Canlı Yayın İzleyicisi Gönderim Yapacaksanız O Platform Üyelik Açıp veya Alıp Açılan Her Tarayıcıda Bir Kere Giriş Yapmanız Gereklidir.
 • Kaç Adet Proxy Varsa Size O Kadar İzleyici Gönderir 10 Adet Proxy 10 İzleyici 30 Adet Proxy 30 İzleyici Gibi Sayı Alırsınız Kaç İzleyici İstiyorsanız Proxy Ona Göre Alarak Kendiniz Belirleyebilirsiniz.
 • Hangi Platform Üzerinden Canlı Yayın İzleyicisi Göndermem İstiyorsanız O Platformun Linkini Yazmanız Gerekmektedir.
 • Açılan Tarayıcılardan Yana Alarak Kendiniz Chat Kısmına Eliniz İle Fiziksel Olarak Mesaj Yazarak Gönderebilirsiniz.

Örnek : trovo.live/hizliboots Bu Kanalıma Gelmesini İstiyorum Ve Elimde 30 Adet Proxy Var Program İçerisine Gönderilmesini İstediğim Kanalı Yazıyorum ve Programı Çalıştırıyorum.

Program İlk Önce 30 Adet Tarayıcı Açarak Kanalıma Gelir Açılan Her Tarayıcıda trovo.live sitesinden Üyelik Açıp  Açılan Her Tarayıcıya Farklı E-mail ve Şifre İle Giriş Yaparak Kayıt Etmeniz Gereklidir Bu Sistemi 1 Kere Yaparsınız Ve Sistem Otomatik Kaydeder ve Bir Daha Açtığınızda Programı O Üyelikler Otomatik Giriş Yapar.

Ben 2. Bir Platform Daha Yayın Yapıyorum Bunda Ne Yapmalıyım ?

Örnek : dlive.tv/hizliboots veya twitch.tv/hizliboots Yine Aynı Şekilde Hangi Kanala Gelmesini İstiyorsam O Kanalın İsmini Yazıyorum Sistem Otomatik Olarak Giriş Yapıyor.

Tekrardan Açılan Sayfalara Bu Sefer Hangi Platform Açtıysam Oradan Üyelik Oluşturup Her Açılan Tarayıcıya Tekrardan Kaydetmem Gereklidir Sistem Bunuda Kaydedicektir ve Bir Dahaki Girişinizde Sizden E-mail ve Şifre İstemeden Otomatik Giriş Yapacaktır.

3. Youtube Videolarıma İzlenme Göndermek ve 4.000 Saati Tamamlamak ve Canlı Yayına İzleyici İstiyorum Bunu Nasıl Yaparım ?

Youtube Hangi Video İzlemesini İstiyorsanız Yine Linkini Sisteme Yazıyorsunuz Sistem O Link Gidiyor Daha Sonra Açılan Sayfalarda Youtube İçinde Üyelikleri Sisteme Bir Kere Kayıt Etmeniz Gereklidir Bundan Sonra Otomatik Olarak Video Linklerinizi Bırakırsanız Giriş Yaparak İzlerler ve Canlı Yayınlarınıza Katılabilirler.

Programı Bütün Platformlar Üzerinde Tarayıcılar Üzerinden Bir Kere Giriş Yapıp Kayıt Etmeniz Gerekmektedir Bu Şekilde Sorunsuz Kullanabilirsiniz.

Sisteme 1 Kere Giriş Yaptıktan Sonra Otomatik Olarak Bir Daha Girişinizde Sistem Üyeliklere Kendisi Giriş Yaparak Açılacaktır.

PROGRAM ABONE VEYA TAKİPÇİ GÖNDERİMİ YAPMAZ ! PROXY SİSTEMİ İLE ÇALIŞIR VE TEKRARDAN BELİRTİYORUM BİZ PROXY SAĞLAMIYORUZ  !

BEN BU PROGRAMLARA GİRİŞ YAPABİLMEK İÇİN ÜYELİK NASIL AÇAÇAĞIM BİLMİYORUM NASIL YAPACAĞIMI BUNDA YARDIM EDER MİSİNİZ ? 

https://wa.me/message/DYUKEJDT4EIYH1 WhatsApp Hattımız Üzerinden Bize Ulaşabilirsiniz Eğer Anlamadığınız Bir Konu Olursa.
 BOŞ YERE MEŞGUL EDEN KİŞİLER ENGELLENİCEK VE CEVAP VERİLMEYECEKTİR BİLGİNİZ OLSUN !

                                                                                                       SIKÇA SORULAN SORULAR 

1-) Program Platform Tarafından Engellenirse Nasıl Bir Sistem ve Güncelleme Getireceksiniz ? Programı Kullanmaya Devam Etmemiz Açısından.

Program Tarayıcı Üzerinden Çalıştığı İçin Herhangi Bir Engellenme Yemez Google Choreme Tarayıcısını Engelleme Yapmaları Gereklidir Buda İMKANSIZ ! Herhangi Bir Program Açılmaması Durumunda Google Choreme Exe Yenilenmiştir Yeni Exe Dosyasını İndirerek Kullanmaya Devam Edebilirsiniz Bunu Nereden İndirebileceğinizi Size Link Olarak İleticeğiz.

2-) Proxy Nereden Tehmin Edebilirim ? Bu Konuda Hiç Bir Bilgim Yok Bana Siz Yardımcı Olur musunuz ?

Biz Proxy Sağlama Hizmeti Vermiyoruz Proxy Alımı Tamamen Size Kalmıştır Biz Size Nereden En Uygun Fiyata Alıp Kullanabileceğiniz Site Öneririz Ama Alım Yapmak veya Yapmamak Tamamen Size Kalmıştır. Bizim Önerdiğimiz Sistemde 100 Proxy ve 250 GB Kullanım Hakkı Veren Bir Sitede Aylık Fiyatı 2.99$ 100 Proxy 1.000 GB Kullanım Hakkı Alırsanız 5$ veya 6$ Gibi Bir Fiyatı Vardır Aylık.

3-) Youtube Platformu İçin Kullanacağım Ben Ama Hesaplara Giriş Yapmak İçin Elimizde Üyelik Yok Bunu Nasıl Yapabiliriz ? 

- Youtube İçin Sizden Gmail Hesabı İsteyecektir Bunu Ya Ücreti İle Gmail Hesabı Alabilirsiniz veya Kendiniz Manuel El İle Hesap Oluşturabilirsiniz.

Youtube İçin Sizden Telefon Onayı İsteyecektir Üyelik Oluştururken Bunu Nasıl Yapabilirim Size Telefon Sms Sağlayıcı Servis İletebiliriz Oradan 8 Ruble ( Kur Farkına Göre Değişkenlik Gösterebilir ) Başlayan Fiyatlar İle Gmail Hesaplarınıza Telefon Onayı Yaptırabilirsiniz.

Gmail Hesaplarınızı Kaydederseniz Diğer Platformlarda Mail İle Giriş Yapılan Sistemlere Bu Hesaplarınız İle Giriş Yapıp Kullanabilirsiniz. 
Nimo.tv Google Hesapları İle Giriş İzin Vermektedir Bu Şekilde Bu Platform Kullanabilirsiniz.

4-) Dlive veya Trovo.live Gibi Sitelerde Nasıl Hesap Nasıl Açabilirim ve Giriş Yapabilirim ? 

- Örnek : Dlive ve Trovo.live İçin Telefon ve Sms Onayı İstememektedir E-mail, Pass ve Nickinizi Yazarak Üye Olabilirsiniz.

E-mail Tek Kullanımlık Sitelerden Mail Alarak ve Mailinizi Hemen Onaylayarak Üyeliğinizi Oluşturabilirsiniz. Bunun İçin Size Site Link Veriyoruz Oradan İşleminizi Hızlı Şekilde Yapabilirsiniz.
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Bütün Platformlarda Canlı Yayın İzleyici Tek Program Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.